Hotel na Skarpie, Szklarska Poręba
Przyjazd
Wyjazd

Regulamin

1. Obiekt „Na Skarpie” prowadzi działalność w zakresie usług noclegowych i gastronomicznych.

2. Doba hotelowa trwa od godz. 14:00 do godz. 11:00 dnia następnego.

3. Rezerwację pokoju zawiera się poprzez wpłatę zadatku w wysokości 40% kosztów pobytu w terminie do 3 dni od dnia zgłoszenia pobytu w recepcji. Brak wpłaty w tym terminie powoduje anulowanie rezerwacji.

4. Potwierdzeniem mailowym lub telefonicznym z recepcji informujemy, że otrzymaliśmy zadatek i przyjmujemy rezerwację.

5. Wpłata zadatku jest równoznaczna z zaakceptowaniem regulaminu obiektu.

6. Zadatek zwracany jest w całości w przypadku, gdy nie dojdzie do realizacji usługi z winy personelu „Na Skarpie”.

7. Zadatek przepada w całości w przypadku odwołania przez klienta rezerwacji pobytowej, jeśli odwołanie nastąpiło na 6 i mniej dni przed zarezerwowanym terminem. W przypadku rezygnacji na 7 i więcej dni przed terminem przyjazdu możliwa jest jedynie zmiana terminu pobytu. Jednocześnie informujemy, że w przypadku skrócenia pobytu po dokonaniu meldunku, nie dokonujemy zwrotów.

8. Należność za pobyt oraz opłata klimatyczna pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem.

9. Klienci „Na Skarpie” zobowiązani są dokonać meldunku niezwłocznie po przyjeździe w recepcji. W celu potwierdzenia tożsamości, klient ma obowiązek okazać dokument z fotografią (Ust. z 10.04.1974 o ewidencji ludności i dowodach osobistych Dz.U. z 2001 nr 87 poz.960).

10. Osobom postronnym nie udzielamy żadnych informacji o danych osobowych zameldowanych gości. Jesteśmy jednak zobowiązani do meldunku każdego gościa. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość.

11. Najmując pokój gość określa czas swego pobytu, a w przypadku braku takiego określenia przyjmuje się, że pokój został wynajęty na jedną dobę. Przedłużenie pobytu poza okres wskazany w dniu przybycia, gość powinien zgłosić w recepcji do godziny 10:00 dnia, w którym upływa termin najmu pokoju. „Na Skarpie” może nie uwzględnić życzenia przedłużenia najmu pokoju w przypadku braku wolnych miejsc.

12. Wjazd i parkowanie pojazdów dozwolone jest wyłącznie w miejscach wyznaczonych do tego celu. Parking jest bezpłatny, niestrzeżony, monitorowany . Właściciel terenu nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione pojazdy, ani znajdujące się w nich mienie.

13. Informujemy, że nie odpowiadamy za pozostawione w pokoju noclegowym mienie klienta.

14. W obiekcie obowiązuje cisza nocna trwająca w godzinach 22.00 – 7.00.

15. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej oraz ogólnego bezpieczeństwa w pokojach nie wolno używać grzałek, kuchenek mikrofalowych, grzejników, urządzeń gazowych, przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną, nie stanowiących stałego wyposażenia pokoju. Nie dotyczy to ładowarek i zasilaczy urządzeń RTV oraz komputerowych.

16. Akceptujemy zwierzęta, jednak każdorazowo prosimy o wcześniejszą konsultację w tej sprawie. Gość przywożący ze sobą zwierze winien zgłosić ten fakt w DNIU przybycia do Pensjonatu. Właściciel zwierzęcia zobowiązany jest zachować wszelkie środki bezpieczeństwa, aby zwierze nie zagrażało innym gościom oraz pracownikom i mieniu Pensjonatu(smycz, kaganiec, kojec, klatka itp.) Obowiązuje zakaz wprowadzania zwierząt do ogólnodostępnych pomieszczeń Pensjonatu (jadalnia, bar, sala zabaw itd.) Pełną odpowiedzialność za szkody spowodowane przez zwierze ponosi jego właściciel.

17. Świadczymy usługi zgodnie ze swoją kategorią, w przypadku zastrzeżeń, reklamacji dotyczących jakości usług, gość proszony jest o zgłoszenie ich w recepcji nie później niż dobę od momentu meldunku. Reklamacje składane w dniu wykwaterowania nie będą rozpatrywane. Jednocześnie informujemy, że nie odpowiadamy za niedogodności spowodowane z przyczyn od nas nie zależnych np. przerwy w dostawie prądu, czy wody.

18. W obiekcie zabronione jest:

  • zakłócanie spokoju, np. wykonywanie lub odtwarzanie głośnej muzyki bez zgody Kierownictwa,
  • zachowanie powszechnie uznawane za nieprzyzwoite,
  • palenie tytoniu na terenie obiektu,
  • wchodzenia w butach narciarskich oraz wnoszenia nart i innego sprzętu sportowego do pokoju.

19. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy zakwaterowania osobom: - będącym pod widocznym wpływem alkoholu lub środków odurzających, - które zachowują się agresywnie, w sposób powszechnie uznany za wulgarny.

20. Osoby naruszające zasady niniejszego regulaminu zobowiązane będą do opuszczenia obiektu bez zwrotu kosztów.

21. Osoby niezameldowane mogą przebywać w obiekcie gościnnie od godz. 7.00 do 22.00 po zgłoszeniu pobytu w recepcji.

22. Gość opuszczający pokój hotelowy powinien sprawdzić zamkniecie drzwi i pozostawić klucz w recepcji.

23. Za zgubione klucze, karty pobieramy opłatę 100 zł.

24. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za uszkodzenia i szkody w wyposażeniu, z którego korzysta podczas pobytu w Pensjonacie, a które powstały z jego winy, winy dzieci przebywających pod jego opieką, z winy jego zwierzęcia, bądź z winy osób trzecich, przez niego zaproszonych.

25. Sprzęt sportowy taki jak: narty, deski snowboardowe, buty narciarskie, rowery itp. Należy przechowywać wyłącznie w pomieszczeniach wyznaczonych do tego celu.

26. Klienci korzystający z usług „Na Skarpie” zobowiązują się przestrzegać postanowień niniejszego regulaminu, przepisów BHP i przeciwpożarowych oraz stosować się w sytuacjach wyjątkowych do zaleceń pracowników obiektu „NA Skarpie”.

27. Regulamin podaje się do wiadomości poprzez zamieszczenie na stronie internetowej , w drodze indywidualnego zapoznania się przez klienta przy czynnościach meldunkowych na tablicy informacyjnej oraz w pokojach gościnnych.

28. Regulamin niniejszy zatwierdzony został przez właścicieli obiektu „Na Skarpie ” i obowiązuje od dnia 16 stycznia 2015 r.

Hotel na Skarpie, Szklarska Poręba

Pokoje

STANDARD
od 160 /noc
od 160 /noc

Do Państwa dyspozycji oddajemy komfortowe, znakomicie przygotowane pokoje gościnne z wyposażoną łazienką oraz wspaniałym tarasem ...

Szczegóły pokoju

STANDARD

  • Metraż: 24m2
  • Maks. osób: 2
KOMFORT 2+1
od 300 /noc
od 300 /noc

Do Państwa dyspozycji oddajemy komfortowe, znakomicie przygotowane pokoje gościnne z wyposażoną łazienką oraz wspaniałym tarasem ...

Szczegóły pokoju

KOMFORT 2+1

  • Metraż: 26m2
  • Maks. osób: 3
KOMFORT 2+2
od 370 /noc
od 370 /noc

Do Państwa dyspozycji oddajemy komfortowe, znakomicie przygotowane pokoje gościnne z wyposażoną łazienką oraz wspaniałym tarasem ...

Szczegóły pokoju

KOMFORT 2+2

  • Metraż: 27m2
  • Maks. osób: 4
Pokaż wszystkie

ul. Okrzei 1b
58-580 Szklarska Poręba

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij